Telekomunikacije i prodaja

Objavljeno na lip. 4., 2018
STATUS
Apliciranje omogućeno
TRAJANJE
Mogućnost pregovora
VRIJEDNOST
$0.00 (Mogućnost pregovora)
LOKACIJA
Udaljeno
TIP
Djelomično radno vrijeme
PRIJAVE
1
Potrebne vještine
  • Retuširanje / Editiranje Slika
  • Marketing Na Društvenim Mrežama
  • Telemarketing

TRAŽIMO POJAČANJE!
Znaš s riječima?
Vizualno si pismeniji od prosjeka?
(Re)kreativno dizajniraš?
Ne bojiš se misliti izvan okvira?
Komunikativan si i vješt pregovarač?
Dosadno ti je na poslu ili si bez posla?

TRAŽIMO TEBE!

Javi nam se ako se prepoznaješ u oglasu za jednu od trenutno otvorenih pozicija u ExMental timu:

AFFILIATE ACCOUNT MANAGER

Opis posla:
-Održavanje Affiliate mreže
-Traženje novih partnera
-Vođenje i analiziranje kampanja
-Vođenje budžeta za promociju
-Kreiranje novih ideja za kampanje
-Razvoj marketinških strategija
-Vođenje promotivnih kampanja i profila društvenih mreža

​Preduvjeti:
-Iskustvo u digitalnom marketingu
-Iskustvo u affiliate marketingu (Has Offers ili slično)
-Microsoft Office
-Iskustvo u vođenju profila društvenih mreža

AGENT U TELEFONSKOJ PRODAJI:
Opis posla: Vaši dnevni zadaci uključuju komunikaciju putem telefona i e-maila s već postojećim klijentima s ciljem stvaranja duge i uspješne suradnje, kao i pronalazak novih klijenata te istraživanje tržišta.

​Idealni kandidat je hrvatsko/engleski govornik, (znanje drugih jezika je bonus)  s odličnim komunikacijskim, prezentacijskim i pregovaračkim vještinama, energičan, s odličnim društvenim vještinama, samostalan, organiziran i odgovoran u radu, vrlo motiviran  i predan radu.

​Navedene kvalitete će biti dodatan poticaj postojećem ExMental timu u vidu održanja kvalitete, učinkovitosti, izvođenju zadataka i timskom radu

ZAŠTO EXMENTAL?

Kod nas te čeka ugodno i poticajno radno okruženje, stalni radni odnos s fiksnim primanjima i bonusima, kontinuirana edukacija, prilika za profesionalni rast i međunarodnu karijeru. Čeka te dinamičan tim i izrazito motivirajuća radna sredina.

Pošalji CV na [email protected] do 11. 6. 2018.
Odabrane ćemo kandidate kontaktirati u najkraćem mogućem roku.

Da li ste poslodavac? Postavite sličan posao